רעשן משקולת

רעשן משקולת 5
44.90 ₪

רעשן המשקולת של ססי המצטיין ברכות וגמישות ייחודית מותאם במיוחד עבור התינוק בחודשי חייו הראשונים.

מק"ט: 7521300

שירות המשלוחים שלנו הינו לאתר שילב בלבד ופעיל בימים א-ה בין השעות 08:00-17:00.

מומלץ לבחור משלוח לכתובת שבה הנכם נמצאים בשעות אלו, לדוגמה מקום העבודה.

שירות שליחים עד הבית הינו תוך 10 ימי עסקים בעלות נוספת של  29₪.

משלוח חינם בהזמנה מעל 199 ₪. (לא כולל ריהוט וחדרים - שירות הובלה והרכבה לריהוט וחדרים יחויב בנפרד וישולם לחברת ההובלות (כ-150-300 ש"ח בהתאם לפריט המוזמן))

תנאים לחבילת לידה ברשת שילב

1. חבילות הלידה הנמכרות באתר חברת שילב הינן חבילות ללא אפשרות שינוי ו/ החלפת מוצרים בהן.

2. התשלום עבור החבילה הוא בזמן ההזמנה, ניתן לבטל את ההזמנה בכל עת.

3. התשלום אינו כולל הובלת מוצרי ריהוט והרכבתם. במקרה זה התשלום ישולם ישירות למובילים במזומן.

4. המחיר הבסיסי של הובלת ריהוט הינו 350 ₪

5. במידה של יעד מרוחק, הובלה מעל קומה שלישית ללא מעלית, גישה מוגבלת או צורך במנוף יגבה מחיר נוסף לאמור בסעיף 4 וזאת כמובן בתיאום מראש.

6. זמן אספקת ריהוט הוא לפחות 10 ימי עסקים מרגע ההזמנה.

7. שאר הפריטים בחבילת הלידה ישלחו ע"י חברת השליחויות עמה מתקשרת חברת שילב, זמן האספקה של 5 ימי עסקים מרגע הינתן הודעה לצוות האתר.

8. שירות ואחריות למוצרים יעשה מול סניפי שילב בלבד.

לא ניתן להזמין חדרי תינוקות דרך האתר. התמונות להמחשה בלבד

שילב יצרה עבורך מערכת הזמנות המאפשרת משלוח לכתובת שונה משלכם. כאשר תגיעו לדף התשלום ייפתח שדה כתובת למשלוח, בו תוכלו להזין כל יעד בארץ. 

אם תרצו, נוכל לארוז עבורכם את הפריטים שרכשתם למתנה ואף להוסיף הקדשה אישית לבקשתכם שתופיע על כרטיס ברכה - ללא עלות נוספת. תוכלו לציין זאת בדף התשלום.

איסוף עצמי על ידי הלקוח - 0 ₪.

מסרון על קבלת המוצר יישלח למכשירך עם הגעת המוצר לסניף.

יש להגיע עם תעודה מזהה של הלקוח המזמין.

בסניפים נבחרים בהתאם לשעות הפעילות של החנות.

לקוחות אשר רכשו מוצר זה קנו גם מוצר זה

מידע נוסף:

מגוון המרקמים ,הצבעים הבולטים והחומרים השונים ממנו עשוי הרעשן מחזקים את מכלול החושים של התינוק : ראייה , שמיעה ומישוש דרך היד והפה.צוואר המשקולת המתכופף ומתעקל בקלות מאתגר את התינוק ומחזק כישורי מוטוריקה עדינה.קל משקל ומעוצב במיוחד לאחיזה של ידיים קטנטנות החל מהיום הראשון.מידע נוסף : רעשן רך וגמיש במיוחד, מצטיין במגוון רב של מרקמים לחקירה ומישוש דרך היד והפה משקל קל של הרעשן ועיצוב מיוחד של צוואר צר בין שני כדורי המשקולת , מותאם במיוחד לאחיזה נוחה וקלה לידיים קטנטנות. שילוב החומרים המיוחד מגרה את הפעוט להושיט יד, לאחוז , לנשוך , להניע ולטלטל תוך כדי הפקת הנאה מהצבעים והצלילים הצבעים המרהיבים וניגודי הצבעים הבולטים של טבעת השחור לבן במרכז הרעשן מעודדים את התפתחות כישורי הראייה צלילי הרעשנים בכדורי המשקולת מעודדים אבחנה שמיעתית ומסייעים להתפתחות כישורי קצב מוסיקליים. צוואר המשקולת הגמיש במיוחד מתעקל ומתכופף בקלות ומספק לילד מגוון אפשרויות משחק לעידוד כישורי מוטוריקה עדינה ולהנאה מושלמת באמצעות משחק עם רעשן המשקולת הפעוט למד בהדרגה כי תנועת ידו היא שגורמת לצלצול הפעמונים וכך מתפתחת הבנת משמעות סיבה ותוצאה ומידת שליטתו במוצר. מעקב התינוק אחר תנועת הרעשן מחזק שליטה בתנועת הראש והצוואר ותיאום עין -יד. המוצר אינו צבוע . עשוי מחומרים בצבעים הקיימים . בטיחות מושלמת לנשיכה.