מובייל פרפרים עם שלט ומקרן תקרה

מובייל פרפרים עם שלט ומקרן תקרה 5

לחברי מועדון: 219.90 ₪

במקום 329.90 ₪

מובייל דובים פרפרים 3 :1-ב מובייל, צעצוע עגלה ומקרן תיקרה. כמובייל: 3 דובים בלבוש פרפר מסתובבים באיטיות, לקול מנגינות נעימות ומרגיעות (לבחירה בין שירי ערש, רעש לבן או מוזיקת טבע) עד 30 דקות. כמקרן תקרה מקרין כוכבים, ואפשר להוריד את הדובים ולתלות על גגון עגלה. מגיע עם שלט רחוק (הדלקה/ כיבוי) לנוחיות ההורים. דרושות 4 סוללות AA + 2 סוללות AAA לשלט.

מק"ט: 7517835

שירות המשלוחים שלנו הינו לאתר שילב בלבד ופעיל בימים א-ה בין השעות 08:00-17:00.

מומלץ לבחור משלוח לכתובת שבה הנכם נמצאים בשעות אלו, לדוגמה מקום העבודה.

שירות שליחים עד הבית הינו תוך 7 ימי עסקים בעלות נוספת של  29₪.

משלוח חינם בהזמנה מעל 199 ₪. (לא כולל ריהוט וחדרים - שירות הובלה והרכבה לריהוט וחדרים יחויב בנפרד וישולם לחברת ההובלות (כ-150-300 ש"ח בהתאם לפריט המוזמן))

תנאים לחבילת לידה ברשת שילב

1. חבילות הלידה הנמכרות באתר חברת שילב הינן חבילות ללא אפשרות שינוי ו/ החלפת מוצרים בהן.

2. התשלום עבור החבילה הוא בזמן ההזמנה, ניתן לבטל את ההזמנה בכל עת.

3. התשלום אינו כולל הובלת מוצרי ריהוט והרכבתם. במקרה זה התשלום ישולם ישירות למובילים במזומן.

4. המחיר הבסיסי של הובלת ריהוט הינו 350 ₪

5. במידה של יעד מרוחק, הובלה מעל קומה שלישית ללא מעלית, גישה מוגבלת או צורך במנוף יגבה מחיר נוסף לאמור בסעיף 4 וזאת כמובן בתיאום מראש.

6. זמן אספקת ריהוט הוא לפחות 10 ימי עסקים מרגע ההזמנה.

7. שאר הפריטים בחבילת הלידה ישלחו ע"י חברת השליחויות עמה מתקשרת חברת שילב, זמן האספקה של 5 ימי עסקים מרגע הינתן הודעה לצוות האתר.

8. שירות ואחריות למוצרים יעשה מול סניפי שילב בלבד.

לא ניתן להזמין חדרי תינוקות דרך האתר. התמונות להמחשה בלבד

שילב יצרה עבורך מערכת הזמנות המאפשרת משלוח לכתובת שונה משלכם. כאשר תגיעו לדף התשלום ייפתח שדה כתובת למשלוח, בו תוכלו להזין כל יעד בארץ. 

אם תרצו, נוכל לארוז עבורכם את הפריטים שרכשתם למתנה ואף להוסיף הקדשה אישית לבקשתכם שתופיע על כרטיס ברכה - ללא עלות נוספת. תוכלו לציין זאת בדף התשלום.

איסוף עצמי על ידי הלקוח - 0 ₪.

מסרון על קבלת המוצר יישלח למכשירך עם הגעת המוצר לסניף.

יש להגיע עם תעודה מזהה של הלקוח המזמין.

בסניפים נבחרים בהתאם לשעות הפעילות של החנות.

לקוחות אשר רכשו מוצר זה קנו גם מוצר זה

מידע נוסף:

מובייל דובים פרפרים 3 :1-ב מובייל, צעצוע עגלה ומקרן תיקרה. כמובייל: 3 דובים בלבוש פרפר מסתובבים באיטיות, לקול מנגינות נעימות ומרגיעות (לבחירה בין שירי ערש, רעש לבן או מוזיקת טבע) עד 30 דקות.
כמקרן תקרה מקרין כוכבים, ואפשר להוריד את הדובים ולתלות על גגון עגלה. מגיע עם שלט רחוק (הדלקה/ כיבוי) לנוחיות ההורים. דרושות 4 סוללות AA + 2 סוללות AAA לשלט.
אפשר לפרק את המובייל למרכיביו: להוריד את הזרוע עם הדובים ולתלות על עגלה באמצעות טבעת, או להניח את תיבת הנגינה בנפרד על שידה למשל, כך שיקרין כוכבים על הקיר ועל התיקרה לקול מוזיקה מרגיעה.
השלט-רחוק מאפשר לכבות את המובייל או להדליק אותו מבלי להיכנס לחדר, וכך למנוע מצבים שבהם התינוק מרגיש שההורה נכנס לחדר ומתעורר...