טרמפולינה מפוארת משחק ורוגע אפורה - טייני לאב

טרמפולינה מפוארת משחק ורוגע אפורה - טייני לאב 5

לחברי מועדון: 399.00 ₪

במקום 489.00 ₪

טרמפולינה ייחודית, מאפשרת מעבר מהיר ונוח בין 3 .1:מצבים טרמפולינה - מספקת לתינוק מקום ממנו הוא יכול לצפות בנעשה בבית, להתבונן באורות המתחלפים שעל הצעצוע, להקשיב למוסיקה (9 מנגינות) או לשחק עם הצעצועים .2.התלויים רוקר - מקפלים את הרגלית האחורית והטרמפולינה הופכת לרוקר : אפשר לנדנד את התינוק בעדינות קדימה ואחורה ולהרגיע אותו.3.עריסה - כשהתינוק נרדם פשוט מורידים את המושב למטה, עד ל- 160 מעלות ומתקבלת עריסה עם דפנות גבוהות שיוצרות מרחב קטן וסגור, מספקת תחושת ביטחון ונועם לתינוק, ומאפשרת שינה נוחה בשעות היום.תכונות :- מנגנון עם רטט (בקדמת המוצר)-לטרמפולינה גגון לגגון מספר שימושים: הוא יוצר מרחב עוד יותר עוטף לתינוק, סביבה דמוית רחם, שמבודדת גם מהאור שבחדר. בנוסף, אפשר להוציא את הטרמפולינה מחוץ לבית, למרפסת למשל, והגגון משמש כמגן מהשמש. -צעצוע אלקטרוני : עם אורות מתחלפים ו- 9 מנגינות. התינוק חובט או מושך בצעצועים התלויים גורם להחלפת המנגינות. אפשר להסיר את המוט עם הצעצוע.-סוללות : למנגנון הרטט דרושה סוללה 1 מסוג C, לפעלולון האלקטרוני : 3 סוללות "AAA מתאימה עד כ-18 ק"ג

מק"ט: 6129947

שירות המשלוחים שלנו הינו לאתר שילב בלבד ופעיל בימים א-ה בין השעות 08:00-17:00.

מומלץ לבחור משלוח לכתובת שבה הנכם נמצאים בשעות אלו, לדוגמה מקום העבודה.

שירות שליחים עד הבית הינו תוך 7 ימי עסקים בעלות נוספת של  29₪.

משלוח חינם בהזמנה מעל 199 ₪. (לא כולל ריהוט וחדרים - שירות הובלה והרכבה לריהוט וחדרים יחויב בנפרד וישולם לחברת ההובלות (כ-150-300 ש"ח בהתאם לפריט המוזמן))

תנאים לחבילת לידה ברשת שילב

1. חבילות הלידה הנמכרות באתר חברת שילב הינן חבילות ללא אפשרות שינוי ו/ החלפת מוצרים בהן.

2. התשלום עבור החבילה הוא בזמן ההזמנה, ניתן לבטל את ההזמנה בכל עת.

3. התשלום אינו כולל הובלת מוצרי ריהוט והרכבתם. במקרה זה התשלום ישולם ישירות למובילים במזומן.

4. המחיר הבסיסי של הובלת ריהוט הינו 350 ₪

5. במידה של יעד מרוחק, הובלה מעל קומה שלישית ללא מעלית, גישה מוגבלת או צורך במנוף יגבה מחיר נוסף לאמור בסעיף 4 וזאת כמובן בתיאום מראש.

6. זמן אספקת ריהוט הוא לפחות 10 ימי עסקים מרגע ההזמנה.

7. שאר הפריטים בחבילת הלידה ישלחו ע"י חברת השליחויות עמה מתקשרת חברת שילב, זמן האספקה של 5 ימי עסקים מרגע הינתן הודעה לצוות האתר.

8. שירות ואחריות למוצרים יעשה מול סניפי שילב בלבד.

לא ניתן להזמין חדרי תינוקות דרך האתר. התמונות להמחשה בלבד

שילב יצרה עבורך מערכת הזמנות המאפשרת משלוח לכתובת שונה משלכם. כאשר תגיעו לדף התשלום ייפתח שדה כתובת למשלוח, בו תוכלו להזין כל יעד בארץ. 

אם תרצו, נוכל לארוז עבורכם את הפריטים שרכשתם למתנה ואף להוסיף הקדשה אישית לבקשתכם שתופיע על כרטיס ברכה - ללא עלות נוספת. תוכלו לציין זאת בדף התשלום.

איסוף עצמי על ידי הלקוח - 0 ₪.

מסרון על קבלת המוצר יישלח למכשירך עם הגעת המוצר לסניף.

יש להגיע עם תעודה מזהה של הלקוח המזמין.

בסניפים נבחרים בהתאם לשעות הפעילות של החנות.

לקוחות אשר רכשו מוצר זה קנו גם מוצר זה

מידע נוסף:

  • רק בשילב

טרמפולינה ייחודית, מאפשרת מעבר מהיר ונוח בין 3 מצבים -
1. טרמפולינה - מספקת לתינוק מקום ממנו הוא יכול לצפות בנעשה בבית, להתבונן באורות המתחלפים שעל הצעצוע, להקשיב למוסיקה (9 מנגינות) או לשחק עם הצעצועים .
2.התלויים רוקר - מקפלים את הרגלית האחורית והטרמפולינה הופכת לרוקר : אפשר לנדנד את התינוק בעדינות קדימה ואחורה ולהרגיע אותו.
3.עריסה - כשהתינוק נרדם פשוט מורידים את המושב למטה, עד ל- 160 מעלות ומתקבלת עריסה עם דפנות גבוהות שיוצרות מרחב קטן וסגור, מספקת תחושת ביטחון ונועם לתינוק, ומאפשרת שינה נוחה בשעות היום.
תכונות :- מנגנון עם רטט (בקדמת המוצר)-לטרמפולינה גגון לגגון מספר שימושים: הוא יוצר מרחב עוד יותר עוטף לתינוק, סביבה דמוית רחם, שמבודדת גם מהאור שבחדר. בנוסף, אפשר להוציא את הטרמפולינה מחוץ לבית, למרפסת למשל, והגגון משמש כמגן מהשמש. -צעצוע אלקטרוני : עם אורות מתחלפים ו- 9 מנגינות. התינוק חובט או מושך בצעצועים התלויים גורם להחלפת המנגינות. אפשר להסיר את המוט עם הצעצוע.-סוללות : למנגנון הרטט דרושה סוללה 1 מסוג C, לפעלולון האלקטרוני :3 סוללות "AAA


מתאימה עד כ-18 ק"ג