טחנת קסמים

טחנת קסמים 5

לחברי מועדון: 60.83 ₪

במקום 86.90 ₪

שני צעצועים באחד : רעשן למשחק ביד וצעצוע נצמד לשולחן או לכיסא אוכל.גלגלי הרעשן מסתחררים, מסתובבים ומרשרשים במגוון צבעים , צורות ומרקמים מרהיבים טחנת הקסמים הייחודית, חקור וסחרר מעודדת את התפתחות חוש המישוש ומלמדת את התינוק זיהוי אובייקטים חדשים ומרקמים שונים.

לחברי מועדון: 60.83 ₪

במקום 86.90 ₪

בחירת כמות
- +

מק"ט: 7521305

שירות המשלוחים שלנו הינו לאתר שילב בלבד ופעיל בימים א-ה בין השעות 08:00-17:00.

מומלץ לבחור משלוח לכתובת שבה הנכם נמצאים בשעות אלו, לדוגמה מקום העבודה.

שירות שליחים עד הבית הינו תוך 10 ימי עסקים בעלות נוספת של  29₪.

משלוח חינם בהזמנה מעל 199 ₪. (לא כולל ריהוט וחדרים - שירות הובלה והרכבה לריהוט וחדרים יחויב בנפרד וישולם לחברת ההובלות (כ-150-300 ש"ח בהתאם לפריט המוזמן))

תנאים לחבילת לידה ברשת שילב

1. חבילות הלידה הנמכרות באתר חברת שילב הינן חבילות ללא אפשרות שינוי ו/ החלפת מוצרים בהן.

2. התשלום עבור החבילה הוא בזמן ההזמנה, ניתן לבטל את ההזמנה בכל עת.

3. התשלום אינו כולל הובלת מוצרי ריהוט והרכבתם. במקרה זה התשלום ישולם ישירות למובילים במזומן.

4. המחיר הבסיסי של הובלת ריהוט הינו 350 ₪

5. במידה של יעד מרוחק, הובלה מעל קומה שלישית ללא מעלית, גישה מוגבלת או צורך במנוף יגבה מחיר נוסף לאמור בסעיף 4 וזאת כמובן בתיאום מראש.

6. זמן אספקת ריהוט הוא לפחות 10 ימי עסקים מרגע ההזמנה.

7. שאר הפריטים בחבילת הלידה ישלחו ע"י חברת השליחויות עמה מתקשרת חברת שילב, זמן האספקה של 5 ימי עסקים מרגע הינתן הודעה לצוות האתר.

8. שירות ואחריות למוצרים יעשה מול סניפי שילב בלבד.

לא ניתן להזמין חדרי תינוקות דרך האתר. התמונות להמחשה בלבד

שילב יצרה עבורך מערכת הזמנות המאפשרת משלוח לכתובת שונה משלכם. כאשר תגיעו לדף התשלום ייפתח שדה כתובת למשלוח, בו תוכלו להזין כל יעד בארץ. 

אם תרצו, נוכל לארוז עבורכם את הפריטים שרכשתם למתנה ואף להוסיף הקדשה אישית לבקשתכם שתופיע על כרטיס ברכה - ללא עלות נוספת. תוכלו לציין זאת בדף התשלום.

איסוף עצמי על ידי הלקוח - 0 ₪.

מסרון על קבלת המוצר יישלח למכשירך עם הגעת המוצר לסניף.

יש להגיע עם תעודה מזהה של הלקוח המזמין.

בסניפים נבחרים בהתאם לשעות הפעילות של החנות.

לקוחות אשר רכשו מוצר זה קנו גם מוצר זה

מידע נוסף:

מגוון האובייקטים הרכים מעודדים חקירה ונשיכה דרך הפה , פעולה המסייעת להתפתחות כישורי התקשורת והדיבור בשלב מאוחר יותרשילוב החומרים המיוחד מגרה את הפעוט להושיט יד, לאחוז , לנשוך , להניע ולטלטל תוך כדי הפקת הנאה מהצבעים והצליליםמידע נוסף שני צעצועים באחד : השתמש בבסיס הרעשן לשימוש על שולחן או כיסא גבוה או הוצא את הבסיס למשחק ביד או לרצפה גלגלי הפעלה מרהיבים במגוון צורות , צבעים ומרקמים ( קשים ורכים ) מעודדים את התינוק לשלוח יד, לאחוז, לחבוט , לטלטל , לסובב לחקור תוך כדי היכרות עם האובייקטים החדשים והפקת הנאה מושלמת . מגוון האובייקטים הרכים מעודדים חקירה ונשיכה דרך הפה , פעולה המסייעת להתפתחות כישורי התקשורת והדיבור בשלב מאוחר יותר כל גלגל הפעלה מסתחרר בנפרד בעת משחק החרוזים המשתקפים בכדור ההפעלה מאפשר לתינוק לקשר בין הצלילי למראה. ידית הרעשן בניגודיות צבעים של שחור לבן ובמרקם ייחודי מותאמת במיוחד לאחיזה לידיים קטנטנות באמצעות משחק עם טחנת הקסמים, על כל מגוון הפעלותיה, הפעוט מבין בהדרגה משמעות של סיבה ותוצאה ואת מידת שליטתו במוצר.ללא ביספנול A "