נשכן רעשן דבורה

נשכן רעשן דבורה 5

לחברי מועדון: 34.93 ₪

במקום 49.90 ₪

משחק עם רעשן נשכן דבורה המרהיב ביופיו הוא דרך מצוינת ללמד את התינוק את מגוון הצבעים , החומרים והמרקמים מהם עשויים כנפי הדבורה.

מק"ט: 7521303

שירות המשלוחים שלנו הינו לאתר שילב בלבד ופעיל בימים א-ה בין השעות 08:00-17:00.

מומלץ לבחור משלוח לכתובת שבה הנכם נמצאים בשעות אלו, לדוגמה מקום העבודה.

שירות שליחים עד הבית הינו תוך 10 ימי עסקים בעלות נוספת של  29₪.

משלוח חינם בהזמנה מעל 199 ₪. (לא כולל ריהוט וחדרים - שירות הובלה והרכבה לריהוט וחדרים יחויב בנפרד וישולם לחברת ההובלות (כ-150-300 ש"ח בהתאם לפריט המוזמן))

תנאים לחבילת לידה ברשת שילב

1. חבילות הלידה הנמכרות באתר חברת שילב הינן חבילות ללא אפשרות שינוי ו/ החלפת מוצרים בהן.

2. התשלום עבור החבילה הוא בזמן ההזמנה, ניתן לבטל את ההזמנה בכל עת.

3. התשלום אינו כולל הובלת מוצרי ריהוט והרכבתם. במקרה זה התשלום ישולם ישירות למובילים במזומן.

4. המחיר הבסיסי של הובלת ריהוט הינו 350 ₪

5. במידה של יעד מרוחק, הובלה מעל קומה שלישית ללא מעלית, גישה מוגבלת או צורך במנוף יגבה מחיר נוסף לאמור בסעיף 4 וזאת כמובן בתיאום מראש.

6. זמן אספקת ריהוט הוא לפחות 10 ימי עסקים מרגע ההזמנה.

7. שאר הפריטים בחבילת הלידה ישלחו ע"י חברת השליחויות עמה מתקשרת חברת שילב, זמן האספקה של 5 ימי עסקים מרגע הינתן הודעה לצוות האתר.

8. שירות ואחריות למוצרים יעשה מול סניפי שילב בלבד.

לא ניתן להזמין חדרי תינוקות דרך האתר. התמונות להמחשה בלבד

שילב יצרה עבורך מערכת הזמנות המאפשרת משלוח לכתובת שונה משלכם. כאשר תגיעו לדף התשלום ייפתח שדה כתובת למשלוח, בו תוכלו להזין כל יעד בארץ. 

אם תרצו, נוכל לארוז עבורכם את הפריטים שרכשתם למתנה ואף להוסיף הקדשה אישית לבקשתכם שתופיע על כרטיס ברכה - ללא עלות נוספת. תוכלו לציין זאת בדף התשלום.

איסוף עצמי על ידי הלקוח - 0 ₪.

מסרון על קבלת המוצר יישלח למכשירך עם הגעת המוצר לסניף.

יש להגיע עם תעודה מזהה של הלקוח המזמין.

בסניפים נבחרים בהתאם לשעות הפעילות של החנות.

לקוחות אשר רכשו מוצר זה קנו גם מוצר זה

מידע נוסף:

כאשר התינוק יכניס לפיו ,ינשוך ויחקור את כנפי הדבורה הוא ילמד כיצד פיו פועל,תנועות פה אלו יסייעו לו בשלב התפתחות הדיבור והתקשורת.רעשן נשכן דבורה מצטיין במגוון דרכי שימוש ומשחק ביניהם כנף המכיל נוזל לצינון והרגעת כאבי חניכיים וכנף עם חרוזים צבעוניים הנעים בעת משחק להנאה מושלמת.מידע נוסף : רעשן נשכן דבורה בעיצוב ייחודי מרהיב ביופיו עשוי במגוון צבעים ומרקמים ( בחלקם רכים ובחלקם קשים ) לחקירה ומישוש דרך היד והפה . שילוב החומרים המיוחד מגרה את הפעוט להושיט יד, לאחוז , לנשוך , להניע ולטלטל תוך כדי הפקת הנאה מהצבעים והצלילים. תנועות החקירה והמישוש של הרעשן נשכן באמצעות הפה ה מסייעת לתינוק בשלב התפתחות הדיבור והתקשורת כנפי הדבורה מותאמות במיוחד לאחיזה נוחה של ידיים קטנטנות כנף עם נוזל מיועדת לצינון והרגעת כאבי חניכיים של התינוק.ניתן לקרר לפני השימוש לא להקפיא כנף עם חרוזים נעים בעת משחק מעודדת אבחנה שמיעתית באמצעות משחק עם רעשן נשכן דבורה הפעוט למד בהדרגה כי תנועת ידו היא שגורמת לצלצול הפעמונים וכך מתפתחת הבנת משמעות סיבה ותוצאה ומידת שליטתו במוצר.