אינטרקום לתינוק בייבי מוניטור עם צג דיגיטלי

אינטרקום לתינוק בייבי מוניטור עם צג דיגיטלי 5
249.00 ₪

בייבי מוניטור בטכנולגיית DECT, טכנולוגיית הצפנה לשמירה על פרטיות המידע, סוללה נטענת (ביחידת ההורים), מד טמפרטורה, תצוגה מוארת, תקשורת דו כיוונית, מיקרופון עם רגישות גבוהה באיכות מעולה, קליטה של עד 300 מטרים והתראה ביציאה מטווח קליטה וסוללה חלשה

249.00 ₪
בחירת כמות
- +

מק"ט: 7137045

שירות המשלוחים שלנו הינו לאתר שילב בלבד ופעיל בימים א-ה בין השעות 08:00-17:00.

מומלץ לבחור משלוח לכתובת שבה הנכם נמצאים בשעות אלו, לדוגמה מקום העבודה.

שירות שליחים עד הבית הינו תוך 7 ימי עסקים בעלות נוספת של  29₪.

משלוח חינם בהזמנה מעל 199 ₪. (לא כולל ריהוט וחדרים - שירות הובלה והרכבה לריהוט וחדרים יחויב בנפרד וישולם לחברת ההובלות (כ-150-300 ש"ח בהתאם לפריט המוזמן))

תנאים לחבילת לידה ברשת שילב

1. חבילות הלידה הנמכרות באתר חברת שילב הינן חבילות ללא אפשרות שינוי ו/ החלפת מוצרים בהן.

2. התשלום עבור החבילה הוא בזמן ההזמנה, ניתן לבטל את ההזמנה בכל עת.

3. התשלום אינו כולל הובלת מוצרי ריהוט והרכבתם. במקרה זה התשלום ישולם ישירות למובילים במזומן.

4. המחיר הבסיסי של הובלת ריהוט הינו 350 ₪

5. במידה של יעד מרוחק, הובלה מעל קומה שלישית ללא מעלית, גישה מוגבלת או צורך במנוף יגבה מחיר נוסף לאמור בסעיף 4 וזאת כמובן בתיאום מראש.

6. זמן אספקת ריהוט הוא לפחות 10 ימי עסקים מרגע ההזמנה.

7. שאר הפריטים בחבילת הלידה ישלחו ע"י חברת השליחויות עמה מתקשרת חברת שילב, זמן האספקה של 5 ימי עסקים מרגע הינתן הודעה לצוות האתר.

8. שירות ואחריות למוצרים יעשה מול סניפי שילב בלבד.

לא ניתן להזמין חדרי תינוקות דרך האתר. התמונות להמחשה בלבד

שילב יצרה עבורך מערכת הזמנות המאפשרת משלוח לכתובת שונה משלכם. כאשר תגיעו לדף התשלום ייפתח שדה כתובת למשלוח, בו תוכלו להזין כל יעד בארץ. 

אם תרצו, נוכל לארוז עבורכם את הפריטים שרכשתם למתנה ואף להוסיף הקדשה אישית לבקשתכם שתופיע על כרטיס ברכה - ללא עלות נוספת. תוכלו לציין זאת בדף התשלום.

איסוף עצמי על ידי הלקוח - 0 ₪.

מסרון על קבלת המוצר יישלח למכשירך עם הגעת המוצר לסניף.

יש להגיע עם תעודה מזהה של הלקוח המזמין.

בסניפים נבחרים בהתאם לשעות הפעילות של החנות.

לקוחות אשר רכשו מוצר זה קנו גם מוצר זה

מידע נוסף:

בייבי מניטור איכותי של מוטורולה הפועל בטכנולוגיית DECT המאפשרת לכם לשמור על קשר עם התינוק/ת שלכם מבלי להפריע לתדר ה-Wi-Fi בביתכם. המכשיר מאפשר לכם להסתובב בבית ובחצר בחופשיות ולשמור על קשר רציף עם תינוקכם, עם טווח קליטה של עד 300 מטרים! המכשיר מאותת כאשר יוצאים מטווח הקליטה או כאשר הסוללות חלשות ומצריכות החלפה. הבייבי מוניטור מצויד במד טמפרטורה שיסייע לכם להבטיח את הטמפרטורה המיטבית עבור התינוק שלכם בכל שעה ביום.
מפרט טכני: טכנולוגיית DECT, טכנולוגיית הצפנה לשמירה על פרטיות המידע, סוללה נטענת (ביחידת ההורים), מד טמפרטורה, תצוגה מוארת, תקשורת דו כיוונית, מיקרופון עם רגישות גבוהה באיכות מעולה, אפשרות לשליטה בעוצמת השמע מיחידת ההורים, התראה ביציאה מטווח קליטה וסוללה חלשה, מידות המוצר: יחידת התינוק- 48*23*98 מ"מ, 43 גרם, יחידת ההורים- 55*23*98 מ"מ, 80 גרם, מה באריזה: יחידת הורים, יחידת תינוק, 2 מתאמים לחשמל, הוראות הפעלה.