תומך ראש לנסיעות אפור

תומך ראש לנסיעות אפור 5
149.00 ₪

NapUp - תומך ראש ייחודי לילדים הנרדמים בנסיעה וראשם נשמט קדימה ולצדדים

149.00 ₪
בחירת כמות
- +

מק"ט: 7550002

שירות המשלוחים שלנו הינו לאתר שילב בלבד ופעיל בימים א-ה בין השעות 08:00-17:00.

מומלץ לבחור משלוח לכתובת שבה הנכם נמצאים בשעות אלו, לדוגמה מקום העבודה.

שירות שליחים עד הבית הינו תוך 7 ימי עסקים בעלות נוספת של  29₪.

משלוח חינם בהזמנה מעל 199 ₪. (לא כולל ריהוט וחדרים - שירות הובלה והרכבה לריהוט וחדרים יחויב בנפרד וישולם לחברת ההובלות (כ-150-300 ש"ח בהתאם לפריט המוזמן))

תנאים לחבילת לידה ברשת שילב

1. חבילות הלידה הנמכרות באתר חברת שילב הינן חבילות ללא אפשרות שינוי ו/ החלפת מוצרים בהן.

2. התשלום עבור החבילה הוא בזמן ההזמנה, ניתן לבטל את ההזמנה בכל עת.

3. התשלום אינו כולל הובלת מוצרי ריהוט והרכבתם. במקרה זה התשלום ישולם ישירות למובילים במזומן.

4. המחיר הבסיסי של הובלת ריהוט הינו 350 ₪

5. במידה של יעד מרוחק, הובלה מעל קומה שלישית ללא מעלית, גישה מוגבלת או צורך במנוף יגבה מחיר נוסף לאמור בסעיף 4 וזאת כמובן בתיאום מראש.

6. זמן אספקת ריהוט הוא לפחות 10 ימי עסקים מרגע ההזמנה.

7. שאר הפריטים בחבילת הלידה ישלחו ע"י חברת השליחויות עמה מתקשרת חברת שילב, זמן האספקה של 5 ימי עסקים מרגע הינתן הודעה לצוות האתר.

8. שירות ואחריות למוצרים יעשה מול סניפי שילב בלבד.

לא ניתן להזמין חדרי תינוקות דרך האתר. התמונות להמחשה בלבד

שילב יצרה עבורך מערכת הזמנות המאפשרת משלוח לכתובת שונה משלכם. כאשר תגיעו לדף התשלום ייפתח שדה כתובת למשלוח, בו תוכלו להזין כל יעד בארץ. 

אם תרצו, נוכל לארוז עבורכם את הפריטים שרכשתם למתנה ואף להוסיף הקדשה אישית לבקשתכם שתופיע על כרטיס ברכה - ללא עלות נוספת. תוכלו לציין זאת בדף התשלום.

איסוף עצמי על ידי הלקוח - 0 ₪.

מסרון על קבלת המוצר יישלח למכשירך עם הגעת המוצר לסניף.

יש להגיע עם תעודה מזהה של הלקוח המזמין.

בסניפים נבחרים בהתאם לשעות הפעילות של החנות.

לקוחות אשר רכשו מוצר זה קנו גם מוצר זה

מידע נוסף:

איך זה עובד?המוצר מתחבר לכל כסא רכב ובוסטר גב ע""י רצועות התאמה. כאשר הילד נרדם מורידים את החלק הקדמי של המוצר (רצועת הראש) לגובה המצח והבעיה נפתרה.לאיזה גיל זה מתאים?השימוש מומלץ לילדים היושבים על כסאות בטיחות עם כיוון הנסיעה (לרוב מעל גיל שנה(. המוצר כולל רצועת ראש המתחברת בסקוטצ'ים, כך שניתם להקטין או להגדיל את הרצועה לפי גיל הילד.האם זה בטיחותי?המוצר אינו רק נוח אלא עומד בתקני בטיחות בינלאומיים ועבר בהצלחה מבחני ריסוק בתאונות דרכים. איך מרכיבים?המוצר כמו השימוש בו מאוד פשוט להתקנה: 1. שולפים את המוצר מהאריזה ופותחים את חיבורי הרצועות .2הקיימים מכוונים את המוצר אל מול הכסא כך שהתווית האחורית כלפי .3מעלה מעבירים את הרצועות דרך אוזני הבוסטר או חרכי החגורות (בכסאות .4)בטיחות מכוונים את גובה המוצר לראש הילד ומהדקים את הרצועות למושב באמצעות מתיחה 5. מחברים את החלק הקדמי באמצעות הסקוץ' כדי שיותאם לראש הילד ולגובה המצח האם הילד מזיע שהוא משתמש ב-NapUP? קיימת הקפדה יתרה על איכות חומרי הגלם. המוצר מיוצר מבדים נושמים ובטכנולוגיה של מעברים מיוחדים המאפשרים זרימה של אוויר המונעת זיעה.ממה עשוי המוצר ואיך ניתן לנקות אותו? המוצר עשוי ב 95% מטקסטיל מה שמאפשר לנקותו במכונת כביסה בטמפרטורה של 30 מעלות ללא סחיטה