מגבוני חיטוי וניקוי העור 60 יח'

מגבוני חיטוי וניקוי העור 60 יח' 5

לחברי מועדון: 19.90 ₪

במקום 24.90 ₪

מגבונים לניקוי וחיטוי העור מתאים לידיים ציוד וכלים רפואיים.הפורמולה נבדקה ואושרה כיעילה כנגד חיידקים ובקטריות, מכילה כלורהקסידין.בטוח לשימוש בילדים(בהשגחת מבוגר), מותאם לכל סוגי המשטחים ולסביבה בה יש חשש לזיהום. כמו גם לניקוי העור לפני שימוש במכשור רפואי.

לחברי מועדון: 19.90 ₪

במקום 24.90 ₪

בחירת כמות
- +

מק"ט: 4216571

שירות המשלוחים שלנו הינו לאתר שילב בלבד ופעיל בימים א-ה בין השעות 08:00-17:00.

מומלץ לבחור משלוח לכתובת שבה הנכם נמצאים בשעות אלו, לדוגמה מקום העבודה.

שירות שליחים עד הבית הינו תוך 3-7 ימי עסקים בעלות נוספת של  29₪.

משלוח חינם בהזמנה מעל 299 ₪. (לא כולל ריהוט חדרים!)

תנאים לחבילת לידה ברשת שילב

1. חבילות הלידה הנמכרות באתר חברת שילב הינן חבילות ללא אפשרות שינוי ו/ החלפת מוצרים בהן.

2. התשלום עבור החבילה הוא בזמן ההזמנה, ניתן לבטל את ההזמנה בכל עת.

3. התשלום אינו כולל הובלת מוצרי ריהוט והרכבתם. במקרה זה התשלום ישולם ישירות למובילים במזומן.

4. המחיר הבסיסי של הובלת ריהוט הינו 350 ₪

5. במידה של יעד מרוחק, הובלה מעל קומה שלישית ללא מעלית, גישה מוגבלת או צורך במנוף יגבה מחיר נוסף לאמור בסעיף 4 וזאת כמובן בתיאום מראש.

6. זמן אספקת ריהוט הוא לפחות 10 ימי עסקים מרגע ההזמנה.

7. שאר הפריטים בחבילת הלידה ישלחו ע"י חברת השליחויות עמה מתקשרת חברת שילב, זמן האספקה של 5 ימי עסקים מרגע הינתן הודעה לצוות האתר.

8. שירות ואחריות למוצרים יעשה מול סניפי שילב בלבד.

לא ניתן להזמין חדרי תינוקות דרך האתר. התמונות להמחשה בלבד

שילב יצרה עבורך מערכת הזמנות המאפשרת משלוח לכתובת שונה משלכם. כאשר תגיעו לדף התשלום ייפתח שדה כתובת למשלוח, בו תוכלו להזין כל יעד בארץ. 

אם תרצו, נוכל לארוז עבורכם את הפריטים שרכשתם למתנה ואף להוסיף הקדשה אישית לבקשתכם שתופיע על כרטיס ברכה - ללא עלות נוספת. תוכלו לציין זאת בדף התשלום.

איסוף עצמי על ידי הלקוח - 0 ₪.

מסרון על קבלת המוצר יישלח למכשירך עם הגעת המוצר לסניף.

יש להגיע עם תעודה מזהה של הלקוח המזמין.

בסניפים נבחרים בהתאם לשעות הפעילות של החנות.

לקוחות אשר רכשו מוצר זה קנו גם מוצר זה

מידע נוסף:

אזהרות:לשימוש חיצוני בלבד. לשמור על המוצר רחוק ממגע עם העיניים. יש למנוע מגע של המוצר עם חללים פנימיים של הגוף, בפרט עיניים, אוזניים ורקמות פתוחות. תופעות לוואי: בנוסף לפעילות הרצויה, עלולות להופיע בזמן השימוש תופעות לוואי זמניות, כגון גירוי מקומי או רגישות בעור. תופעות אלה חולפות במהרה עם הסתגלות למוצר. במקרה של המשך הרגישות בעור, הפסק הטיפול ופנה לרופא.בכל מקרה שהנך מרגיש/ה תופעת לוואי שלא צוינה בעלון זה, או אם חל שינוי בהרגשתך הכללית, עליך להיוועץ עם רופא מיד, ובמידת הצורך, להפסיק את השימוש במוצר ולפנות לרופא.שים/י לב: לא לבליעה ולא למאכל! המוצר מיועד לשימוש חיצוני בלבד. לא להזרקה.לא לשימוש בעיניים ויש להימנע ממגע עם העיניים. במידה של מגע עם העיניים, יש לשטוף היטב במים זורמים למשך מספר דקות. במידת הצורך לפנות לקבלת טיפול רפואי. במידה ומופיע גירוי או רגישות בעור, יש להפסיק השימוש ולהיוועץ ברופא. הוראות שימוש:יש לפתוח את השקית ולהוציא את המגבון כך שיהיה פתוח למלוא גודלו.יש לנקות ולנגב היטב את כל האזור למשך 30 שניות עד 2 דקות, על מנת לוודא חשיפה מספקת של האזור לתמיסה.במקרה של אזור מזוהם, יש לנקות ולנגב אפילו עד 30 דקות ע""י הצמדת המגבון לאזור המזוהם והשארתו שם.במידת הצורך ניתן לחזור על השימוש במגבון נוסף.המוצר מוכן לשימוש ואין צורך במהילה שלו.המגבון הרווי בתמיסה מיועד לנקות את הציוד הרפואי, הכלים או את העור.