כ.בטיחות CONTENDER אפור

כ.בטיחות CONTENDER אפור 5
799.00 ₪

כיסא בטיחות גרקו קונטנדר - Graco Contender 65גיל :מלידה עד משקל 30 ק""גמידות : 66 (ג) 52.7 (ר) 68.5 (ע) ס""ממשקל המוצר :6.9 ק""ג

מק"ט: 4040019

שירות המשלוחים שלנו הינו לאתר שילב בלבד ופעיל בימים א-ה בין השעות 08:00-17:00.

מומלץ לבחור משלוח לכתובת שבה הנכם נמצאים בשעות אלו, לדוגמה מקום העבודה.

שירות שליחים עד הבית הינו תוך 3-7 ימי עסקים בעלות נוספת של  30 ₪.

משלוח חינם בהזמנה מעל 299 ₪.

תנאים לחבילת לידה ברשת שילב

1. חבילות הלידה הנמכרות באתר חברת שילב הינן חבילות ללא אפשרות שינוי ו/ החלפת מוצרים בהן.

2. התשלום עבור החבילה הוא בזמן ההזמנה, ניתן לבטל את ההזמנה בכל עת.

3. התשלום אינו כולל הובלת מוצרי ריהוט והרכבתם. במקרה זה התשלום ישולם ישירות למובילים במזומן.

4. המחיר הבסיסי של הובלת ריהוט הינו 350 ₪

5. במידה של יעד מרוחק, הובלה מעל קומה שלישית ללא מעלית, גישה מוגבלת או צורך במנוף יגבה מחיר נוסף לאמור בסעיף 4 וזאת כמובן בתיאום מראש.

6. זמן אספקת ריהוט הוא לפחות 10 ימי עסקים מרגע ההזמנה.

7. שאר הפריטים בחבילת הלידה ישלחו ע"י חברת השליחויות עמה מתקשרת חברת שילב, זמן האספקה של 5 ימי עסקים מרגע הינתן הודעה לצוות האתר.

8. שירות ואחריות למוצרים יעשה מול סניפי שילב בלבד.

לא ניתן להזמין חדרי תינוקות דרך האתר. התמונות להמחשה בלבד

שילב יצרה עבורך מערכת הזמנות המאפשרת משלוח לכתובת שונה משלכם. כאשר תגיעו לדף התשלום ייפתח שדה כתובת למשלוח, בו תוכלו להזין כל יעד בארץ. 

אם תרצו, נוכל לארוז עבורכם את הפריטים שרכשתם למתנה ואף להוסיף הקדשה אישית לבקשתכם שתופיע על כרטיס ברכה - ללא עלות נוספת. תוכלו לציין זאת בדף התשלום.

איסוף עצמי על ידי הלקוח - 0 ₪.

מסרון על קבלת המוצר יישלח למכשירך עם הגעת המוצר לסניף.

יש להגיע עם תעודה מזהה של הלקוח המזמין.

בסניפים נבחרים בהתאם לשעות הפעילות של החנות.

לקוחות אשר רכשו מוצר זה קנו גם מוצר זה

מידע נוסף:

כיסא בטיחות קונטנדר מיועד לילד מגיל לידה ועד 30 ק""ג, פירוט ההתקנה לפי משקל הילד:מלידה עד 9 ק""ג - התקנה נגד כיוון הנסיעה בלבדמ- 9-18 קג - התקנה נגד או עם כיוון הנסיעהמ- 18-30 ק""ג - התקנה עם כיוון הנסיעה בלבדמערכת מתיחת רצועות ההידוק קלה ונוחה ומתבצעת ביד אחת (Simply Safe Adjust)כיסא הבטיחות נבדק במבחני ריסוק ומותאם לתקן האמריקאי Fmvss 213הכיסא נבדק גם במקרה של תאונת צד ועומד מול דרישות התקינה האמריקאית למושבי בטיחות וכולל מערכת בטיחות עם 5 נקודות חגירהמערכת הגנת ראש בעלת 8 מצבים הניתנים לשינוי בקלות בלחיצה ביד אחת - התאמה בקלות של גובה הכיסא לגובה ילדךמערכת Simple Safe Adjust אשר מתאימה באופן אוטומטי את הרצועות ואת גובה משענת הראשמחוון מצב הלאטש'ים (LATCH) קל לקריאה ולהתקנה ומספק הגנה מקסימלית עבור ילדךריפוד הגנת הראש והגב ניתן להסרה לצרכי ניקוי, ניתן לכבס את כרית המושבהכיסא כולל שני מיקומים לאבזם רצועת המפשעה, ע""מ לאפשר נוחות ובטיחות לילדך גם כאשר הוא גובהאבזם נועל חזה משולב ברצועות הכיסאכולל הגנות מפני פגיעות צד, בדי הכיסא מצופים חומר סופח אנרגיה (EPS) לניהול אפקטיבי של האנרגיהניתן לשנות את מצבי הכיסא - עם / נגד כיוון הנסיעה ע""י הזזת ידית כיוונון מנח הרגלייםכולל מחזיק כוס לאחסון שתיה וחטיפים כך שישארו קרובים לילדךתמיכת הראש והגוף ניתנים להסרה ע""מ לשמור על נוחות התינוקתוקף הכיסא 7-ל שנים