בייבי מוניטור עם מסך 2.8 כולל WIFI

בייבי מוניטור עם מסך 2.8 כולל WIFI 5
599.00 ₪

צג ה- LCD הצבעוני בגודל 2.8" מציג וידאו וסאונד חי בזמן אמת מחדר התינוק, ומאפשר לכוון הזום בתמונה לפי הצורך. רוצים לבדוק מה המצב בחדר התינוק בלילה? פונקציית ראיית הלילה אינפרא אדום מאפשרת לכם לצפות בו גם כאשר חשוך לגמרי מבלי להפריע את שנתו.הבייבי מוניטור מצויד במד טמפרטורה שיסייע לכם להבטיח את הטמפרטורה המיטבית עבור התינוק שלכם בכל שעה ביום.פונקציית התקשורת הדו-כיוונית מאפשרת לכם לשוחח עם התינוק ולהרגיע אותו גם כשאתם נמצאים בחדר אחר.מפרט טכני: טכנולוגיה אלחוטית : 2.4GHz FHSSמסך צבעוני בגודל "2.8, עם זום דיגטלי מצב ראיית לילה אינפרא-אדוםתקשורת דו כיוונית מאפשרת לשמוע את התינוק ולדבר אליותצוגת מד טמפרטורה של החדרכוללת 5 שירי ערש סוללה נטענת,עם התראות סוללה נמוכה ביחידת ההוריםטווח קליטה עד 300 מ' (כאשר יש קו ישיר בין יחידת התינוק ליחידת ההורים)אפשרות כיוון המצלמה לצדדים ולמעלה/למטה וזום דיגיטליביחידת ההורים: סוללה נטענת, חיבור לחשמל, התראה על סוללה חלשה, התראה על יציאה מטווח קליטה, מעמד מתקפל להצבת היחידה במצב צפייה, מקשי שליטה בעוצמת השמעניתן לחבר עד 4 מצלמות הנמכרות בנפרד ( MBP667CONNECT-G)

מק"ט: 7137044

שירות המשלוחים שלנו הינו לאתר שילב בלבד ופעיל בימים א-ה בין השעות 08:00-17:00.

מומלץ לבחור משלוח לכתובת שבה הנכם נמצאים בשעות אלו, לדוגמה מקום העבודה.

שירות שליחים עד הבית הינו תוך 3-7 ימי עסקים בעלות נוספת של  30 ₪.

משלוח חינם בהזמנה מעל 299 ₪.

תנאים לחבילת לידה ברשת שילב

1. חבילות הלידה הנמכרות באתר חברת שילב הינן חבילות ללא אפשרות שינוי ו/ החלפת מוצרים בהן.

2. התשלום עבור החבילה הוא בזמן ההזמנה, ניתן לבטל את ההזמנה בכל עת.

3. התשלום אינו כולל הובלת מוצרי ריהוט והרכבתם. במקרה זה התשלום ישולם ישירות למובילים במזומן.

4. המחיר הבסיסי של הובלת ריהוט הינו 350 ₪

5. במידה של יעד מרוחק, הובלה מעל קומה שלישית ללא מעלית, גישה מוגבלת או צורך במנוף יגבה מחיר נוסף לאמור בסעיף 4 וזאת כמובן בתיאום מראש.

6. זמן אספקת ריהוט הוא לפחות 10 ימי עסקים מרגע ההזמנה.

7. שאר הפריטים בחבילת הלידה ישלחו ע"י חברת השליחויות עמה מתקשרת חברת שילב, זמן האספקה של 5 ימי עסקים מרגע הינתן הודעה לצוות האתר.

8. שירות ואחריות למוצרים יעשה מול סניפי שילב בלבד.

לא ניתן להזמין חדרי תינוקות דרך האתר. התמונות להמחשה בלבד

שילב יצרה עבורך מערכת הזמנות המאפשרת משלוח לכתובת שונה משלכם. כאשר תגיעו לדף התשלום ייפתח שדה כתובת למשלוח, בו תוכלו להזין כל יעד בארץ. 

אם תרצו, נוכל לארוז עבורכם את הפריטים שרכשתם למתנה ואף להוסיף הקדשה אישית לבקשתכם שתופיע על כרטיס ברכה - ללא עלות נוספת. תוכלו לציין זאת בדף התשלום.

איסוף עצמי על ידי הלקוח - 0 ₪.

מסרון על קבלת המוצר יישלח למכשירך עם הגעת המוצר לסניף.

יש להגיע עם תעודה מזהה של הלקוח המזמין.

בסניפים נבחרים בהתאם לשעות הפעילות של החנות.

לקוחות אשר רכשו מוצר זה קנו גם מוצר זה

מידע נוסף:

בייבי מוניטור דיגיטלי איכותי של מוטורולה עם צפיית Wifi אלחוטית מסוג 2.4 GHz FHSS המציעה חיבור אלחוטי אמין ורציף עד למרחק של 300 מ' מיחידת הבסיס!
באמצעות האפליקציה ניתן לצפות במצלמה מכל מקום, לקבל התראות על תנועה וטמפרטורה, להקליט סרטונים או לצלם תמונות, כך שתוכלו להישאר מחוברים ומעודכנים מכל מקום.